Půjčka na směnku ihned

a další půjčky a úvěry

Půjčky bez registru a poplatku

Napsal admin • Aug 15th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky bez registru a poplatku jsou půjčky, které jsou poskytovány nebankovními společnostmi bez nahlížení do registru dlužníků. Tyto půjčky jsou také poskytovány bez jakýchkoliv poplatků předem.

Nenahlíží se do bankovního registru dlužníků

Finanční společnosti se společně domluvily na tom, že si vytvoří registr dlužníků. To registru dlužníků se nezaznamenávají pouze dlužníci, ale jsou tam veškeré informace o půjčkách a úvěrech. Problém nastává až ve chvíli, kdy se dostanete do negativní části registru dlužníků. To je pak známé pod pojmem “zápis v registru dlužníků”. Například vám pak v tomto případě už nepůjčí žádná banka nebo hypoteční banka.

Půjčky bez registru a bez poplatku předem

Půjčky bez registru a poplatku jsou nebankovními společnostmi poskytovány bez poplatku předem. Pokud po vás nějaká nebankovní společnost vyžaduje nějaký poplatek předem, tak se raději obraťe na jinou nebankovní společnost, která nabízí tyto půjčky bez jakýchkoliv poplatků předem.

Nebankovní půjčky bez registru a poplatku

Banky svoje půjčky nabízejí pouze bonitním klientům a lidem, kteří nemají žádný zápis v registru. Půjčky bez registru a poplatku tedy poskytují hlavně nebankovní společnosti a různé soukromé osoby z nebankovního sektoru. Při výběru nebankovní společnosti je třeba být hodně opatrný. Na Českém trhu totiž existuje velká spousta nebankovních společností. Na trhu se pohybují jak solidní nebankovní společnosti, tak nesolidní nebankovní společnosti. Zkuste si o každé společnosti dohledat nějaké informace přes internet. Použijte vyhledávač Google a běžte na to. Často než tato půjčka může být výhodnější kreditní karta bez registru.

Hlídejte podmínky v písemné smlouvě

Vždy si dobře hlídejte všechny podmínky v písemné smlouvě. Písemnou smlouvu si tedy celou v klidu přečtěte. Čtěte ji tak dlouho, dokud vám nebude úplně všechno jasné. Počítejte s tím, že vá budou tlačit k rychlému podpisu. Nesmíte se dát a smlouvu si pořádně přečtěte.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.