Půjčka na směnku ihned

a další půjčky a úvěry

Půjčky na OP

Napsal admin • Aug 15th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Někteří lidé chtěly poskytnout půjčku pouze po předložení občanského průkazu. Některé nebankovní společnosti se toho chytly a začaly nabízet svoje půjčky na OP. Na tyto půjčky vám postačí pouze platný občanský průkaz.

Stačí platný občanský průkaz

Na poskytnutí půjčky na OP vám opravdu postačí platný občanský průkaz (odtut je také zkratka OP). Není tedy nutné dokládat žádné další doklady o vašich příjmech. Často není ani vyžadováno aby jste nosily nějaké potvrzení o výši vašich měsíčních příjmů. Často nebankovním společnostem postačí podaní čestného prohlášení o výši vašich měsíčních příjmů a výdajů.

Půjčky na OP od malých nebankovních společností

Půjčky na OP poskytují převážně malé nebankovní společnosti. Banky ani velké nebankovní společnosti nemají zájem takové půjčky vůbec poskytovat. Myslím, že ani do budoucna se na tom nebude nic měnit. Půjčky na OP budou tedy nadále poskytovat různé menší nebankovní společnosti. V tomto segmentu se však pohybuje hodně pochybných společností, které nabízejí hodně nevýhodné půjčky a úvěry. Těmto společnostem by jste se měli raději vyhnout.

Bacha na rozhodčí doložky

U podepisování smlouvy u půjček na OP je třeba být hodně pozorný. Určitě si přečtěte pozorně celou smlouvu. Často tam najdete spoustu věcí, které vás donutí k tomu aby jste smlouvy nepodpisovaly. Znáte přece: Přečíst musíš, podepsat můžeš. Hodně lidí smlouvy vůbec nečte a až doma se pak diví, jak něco takového mohly vůbec něco takového podepsat. Neudějte tedy stejnou chybu a poučte se z chyb ostatních. Smlouvy často také obsahují různé nevýhodné rozhodčí doložky a vysoké sankční poplatky a pokuty.

Půjčky na OP v hotovosti

U hodně nebankovních společností jsou půjčky na OP vypláceny hned po podpisu úvěrové smlouvy. Vy tedy podepíšete smlouvu o půjčce a zástupce nebankovní společnosti vám ihned vyplatí peníez z této půjčky v hotovosti ihned na ruku.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.