Půjčka na směnku ihned

a další půjčky a úvěry

Půjčky na zástavu

Napsal admin • Aug 15th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky na zástavu jsou takové půjčky, za které musíte ručit svojí vlastní nemovitostí. Půjčky na zástavu poskytují jak banky tak nebankovní společnosti a firmy.

Půjčky se zástavou nemovitosti

Pokud budete ochotni zastavit vaši nemovitost, tak vám většina finančních institucí nabídne docela výhodné podmínky. Díky tomu, že budete ručit nemovitostí je mnohem menší riziko, že věřitelovi se půjčka vůbec nevrátí. Pak jsou tedy ochotni nabídnou i nižší roční úroky a celkově výhodnější podmínky ve smlouvě o půjčce na zástavu.

Bankovní půjčky na zástavu

Půjčky na zástavu od bank nebo hypotečních bank zná v České republice snad úplně každý. Většina lidí jí zná pod názvem hypotéka. Pokud se však peníze nepoužívají na placení nového bydlení, tak se neúčelové hypotéce říká americká hypotéka. U americké hypotéky zastavíte vaši nemovitost a díky tomu získáte vysokou půjčku za výhodných podmínek.

Nebankovní půjčky na zástavu

Někteří lidé prostě u bank nebo hypotečních bank se svou žádostí o půjčku neuspějí. Tito lidé pak často využívají nebankovních společností. Nebankovní společnosti poskytnou půjčku téměř každému, zase je ale počítat s tím, že podmínky ve smlouvě i roční úroky budou o hodně horší. Půjčky na zástavu od nebankovních společností jsou prostě o hodně dražší. Vždy se tedy obracejte raději na banky.

Jak vysokou měsíční splátku si můžete dovolit ?

Před tím, než si vezmete jakoukoliv půjčku, by jste si měli vždy spočítat jak vysokou měsíční splátku si můžete dovolit pravidelně měsíčně splácet. Stačí sepsat si na papír vaše příjmy a výdaje a hned vidíte jak na tom vlastně jste.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.